Blog - Galeria Ambra

Powiedz KOCHAM z Galerią Ambra!

Opublikowane przez
Swoją głębią koloru i blaskiem potrafi przyćmić niejeden błyszczący kamień. Jest unikalny i w 100% naturalny. W jego towarzystwie nie można pozostać niezauważonym... BURSZTYN. I choć jego modowi konkurenci: diament i szafir, od lat zajmują pierwsze miejsca na listach najbardziej pożądanych gości w Walentynki, to właśnie BURSZTYN jest najprawdziwszym symbolem wiecznej i silnej miłości.

Powraca moda na biżuterię z ... BURSZTYNU!

Opublikowane przez
Historia bursztynu zatoczyła koło. Taka historia od wielu lat pojawia się w świecie mody. Zapomniany, kojarzony z kiczem i czasami PRL-u – wraca do łask. Bursztyn w nowej nowocześniejszej odsłonie to prawdziwy must have sezonu jesień -zima 2017/2018. Biżuteria z bursztynu – MUSISZ TO MIEĆ!
Bez wątpienia biżuteria jest dopełnieniem stylizacji. W zależności od okazji i naszych preferencji może dodać nam drapieżności, kobiecości czy delikatności. To dlatego kobiety uwielbiają biżuterię – dzięki niej możemy pokazać wiele wcieleń. Jeśli stawiamy na dość prostą, klasyczną stylizację, warto dobrać do niej okazałą biżuterię artystyczną, która sprawi, że nie przejdziemy niezauważone.

Idealna biżuteria na lato. Co warto wybrać?

Opublikowane przez
Delikatnie połyskujący latem bursztyn nie tylko podkreśli wakacyjną opaleniznę, ale także – noszony po zakończeniu wymarzonych wczasów - pozwoli nam na zachowanie cudownych wspomnień na dłużej. Dbamy o najwyższą jakość naszej biżuterii, dlatego wykonana jest zawsze z prawdziwego bursztynu bałtyckiego (sukcynitu). Warto pamiętać, że dzięki nowoczesnemu wzornictwu, biżuteria z bursztynem jest odpowiednia dla każdej kobiety, bez względu na wiek. Moż

Jak rozpoznać prawdziwy bursztyn - Galeria Ambra

Opublikowane przez
Popularność bursztynu sprawia, że coraz częściej pojawiają się pytania o to, w jaki sposób rozpoznać prawdziwy kamień. Każda osoba zainteresowana tą wspaniałą ozdobą chciałaby przecież nosić oryginał, a nie imitację. Niestety w obecnych czasach często pojawiają się podróbki (np. zastępowany jest on tworzywem sztucznym). Jak zatem można stwierdzić, czy mamy do czynienia z autentycznym bursztynem?
  • 1
  • 2
Wyświetla 1 do 5 z 6 (1 stron)