Pierścionek ze srebra z ametystem - Galeria Ambra

Pierścionek ze srebra z ametystem

4 dni

12 miesięcy

Oryginalny pierścionek z ametystem. Wykonany z patynowanego srebra najwyższej próby 925. Krawędzie zostały pozłocone 14-karatowym złotem. Staranny, ręczny wyrób polskich artystów.

Dzięki rozcięciu w górnej części obrączki, istnieje możliwość niewielkiej regulacji pomiędzy rozmiarem 15, a rozmiarem 20.

minimalny rozmiar: 15 (włącznie)

maksymalny rozmiar: 20 (włącznie)

Waga: 6,5 gram

Szerokość obrączki: 1 cm 

Srebro próby 925

Złocenia wykonano 14-karatowym złotem

Naturalny kamień - ametyst

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

140,24 zł

-25%

186,99 zł

Więcej informacji

Ametyst to kamień szlachetny i jedna z najpiękniejszych odmian Kwarcu występująca w wielu odcieniach fioletu. Swoją piękną barwę zawdzięcza śladowym ilościom glinu i żelaza wbudowanym w dwutlenek krzemu, z którego jest zbudowany. Ametyst nazywany jest „kamieniem harmonii i relaksu”. Przywraca równowagę osobom podatnym na stres, przynosi spokój i uwolnienie umysłu od negatywnych myśli. Pomaga radzić sobie z emocjami, dodaje cierpliwości, uwalnia od codziennego zmęczenia i problemów, co w konsekwencji po ciężkim dniu umożliwia mocny i zdrowy sen nocą. Ametyst może okazać się kamieniem szczególnie cennym dla osób na odpowiedzialnych lub/i wysokich stanowiskach pracy. Tutaj bowiem ważna jest umiejętność łączenia wiedzy i doświadczenia z intuicją, oraz taki sposób myślenia, który wolny jest od schematów, gdyż każda sytuacja różni się znacznie od poprzedniej. Ametystowi przypisuje się także pomoc przy łagodzeniu konfliktów w życiu osobistym i zawodowym, a także oczyszczania miejsc, gdzie długo przebywamy (biur, domów, sklepów) z nagromadzonej tam, z różnych źródeł, negatywnej energii. 

30 inne produkty w tej samej kategorii: